ŠPUD

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna


4 posters

    Šta smo danas radili na odjelu...

    Blue
    Blue
    Admin


    Posts : 174
    Join date : 2009-01-19

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Blue Fri Jan 23, 2009 5:30 pm

    Danas smo ...


    Last edited by Admin on Fri Jan 23, 2009 6:17 pm; edited 1 time in total
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Filip.g Fri Jan 23, 2009 5:52 pm

    Profesor mi je rekao da skinem neke radove sa zida i popeo sam se na vrlo visoke ljestve koje se malo klimaju. Ljestve sam raširio do pola i popeo sam se da skinem jedan rad. Skinuo sam prvi rad, drugi i tako dok sam skidao najviši rad, ljestve su se počele širiti, a ja sam se potpuno šokirao i izgubio ravnotežu. Prednji dio je naglo odklizao za jedan metar i da se nije zabio i zaustavio na jednoj stolici vjerojatno bi i pao. Na svu sreću sve je prošlo dobro.
    brshlja
    brshlja


    Posts : 69
    Join date : 2009-01-20

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  brshlja Fri Jan 23, 2009 7:50 pm

    filip.graf wrote:Profesor mi je rekao da skinem neke radove sa zida i popeo sam se na vrlo visoke ljestve koje se malo klimaju. Ljestve sam raširio do pola i popeo sam se da skinem jedan rad. Skinuo sam prvi rad, drugi i tako dok sam skidao najviši rad, ljestve su se počele širiti, a ja sam se potpuno šokirao i izgubio ravnotežu. Prednji dio je naglo odklizao za jedan metar i da se nije zabio i zaustavio na jednoj stolici vjerojatno bi i pao. Na svu sreću sve je prošlo dobro.

    da, da affraid ja sam mislila kako se te ljestve šire poput nožica balerine Very Happy Very Happy zamisli da imaš 2 noge duge 3m :O :O vaaaauuuuuu

    ja sam danas markala prvi sat ilustracija jer sam htjela preslušat jedan album (devendra banhart - nino roja <3 <3) i onda sam ošla u školu. i onda sam se sramotila malo i ponašala ko kreten, ali osjećala dobro, čak sam i radila Smile Smile ... te ilustracije...
    i onda sam kasnila na dizajn i profa je pošizila sa svojim opakim smješkom na faci Neutral onako... hehehe,kaj kasnite, vi male... ajbsfbasf
    i onda... SAM DOLA KOD VAS NACRTANJEHVALATIBOG cheers
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Filip.g Mon Jan 26, 2009 6:25 pm

    Danas je bilo natjecanje iz crtanja, jeeeeeeeeee.
    Zna li itko službene rezultate, tko ide za Split naš Sven ili...
    brshlja
    brshlja


    Posts : 69
    Join date : 2009-01-20

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  brshlja Mon Jan 26, 2009 8:55 pm

    filip.graf wrote:Danas je bilo natjecanje iz crtanja, jeeeeeeeeee.
    Zna li itko službene rezultate, tko ide za Split naš Sven ili...

    DAAAAAAAAAA Very Happy Very Happy Very Happy

    ide sven Very Happy

    rekao nam je prof.poljan u školi. Smile a ti, luce, vendi i ja smo isto međ prvih 15, ali ostalo su uglavnom maturanti. Very Happy
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Filip.g Mon Jan 26, 2009 11:32 pm

    A super hvala na informacijama, mi smo fakat super prošli, ma uostalom budem vidio sutra u školi!
    brshlja
    brshlja


    Posts : 69
    Join date : 2009-01-20

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  brshlja Tue Mar 31, 2009 7:56 pm

    ovaj. danas smo na odjelu žicali ključeve za nove ormariće i nisu ih htjeli podjelit jer su profesori.... SPORI? šta došlo proljeće i sad i profesori stavili mozak na pašu / djecu na čekamke?!
    ~KaJa~
    ~KaJa~


    Posts : 15
    Join date : 2009-05-03
    Age : 30
    Location : Zagreb/Zapruđe

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  ~KaJa~ Wed Sep 09, 2009 10:12 pm

    nije se ništa radilo..treći je dan škole i upoznajemo nove profesore i ekipu (2.razred sam) Wink
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Filip.g Mon Sep 14, 2009 9:52 pm

    ~KaJa~ wrote:nije se ništa radilo..treći je dan škole i upoznajemo nove profesore i ekipu (2.razred sam) Wink

    Bok KaJa, ako si na grafici nije cudo sto se nista nije radilo, zapravo rijetki su ti dani kada se ozbiljno radi;) ha ha
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Filip.g Wed Sep 16, 2009 5:05 pm

    BITNA BITNA obavijest, ako netko sretne Endija u gradu neka mu kaze da dodje u skolu.

    Sponsored content


    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 8:21 am