ŠPUD

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna


+2
weird-lulu
Filip.g
6 posters

    Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  Filip.g Fri Jan 23, 2009 6:35 pm

    Danas mi je prijateljica u razgovoru rekla da voli hodati gola po stanu, da se osjeća ugodno. Kako se naš razgovor razvijao izvalilia je kako bi voljela gola prošetati gradom tek tolko da vidi reakcije ljudi. Pada li vama na pamet da napravite nešto ludo i nezaboravno?
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  weird-lulu Wed Jan 28, 2009 11:33 pm

    pa ja si razmišljam o punoljetnosti i bange jumpingu...ima na šibenskom mostu gdje ljetujem(ne mislim na to da ljetujem NA Šibenskom mostu nego u jednom mjestu dalje).. Razz
    brshlja
    brshlja


    Posts : 69
    Join date : 2009-01-20

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  brshlja Sat Feb 07, 2009 3:27 pm

    filip.graf wrote:Danas mi je prijateljica u razgovoru rekla da voli hodati gola po stanu, da se osjeća ugodno. Kako se naš razgovor razvijao izvalilia je kako bi voljela gola prošetati gradom tek tolko da vidi reakcije ljudi. Pada li vama na pamet da napravite nešto ludo i nezaboravno?

    AHAHAA, jesam to ja rekla? Very Happy Very Happy
    brshlja
    brshlja


    Posts : 69
    Join date : 2009-01-20

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  brshlja Sat Feb 07, 2009 3:29 pm

    i ja idem na banđi đamping. i putovat ću mnogo, čim mi se ukaže prilika. a što se baš hobija tiče, nedostajemi izrađivanje origamija. i želim izrađivati skulpture. zaglaživati površine. stvarati glazbu s prijateljima. ma svašta.
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  Filip.g Sun Feb 08, 2009 12:34 am

    brshlja wrote:
    filip.graf wrote:Danas mi je prijateljica u razgovoru rekla da voli hodati gola po stanu, da se osjeća ugodno. Kako se naš razgovor razvijao izvalilia je kako bi voljela gola prošetati gradom tek tolko da vidi reakcije ljudi. Pada li vama na pamet da napravite nešto ludo i nezaboravno?

    AHAHAA, jesam to ja rekla? Very Happy Very Happy

    Nisi mi to ti rekla, lajava mi je to rekla, neću ju imenovati, ali znaš na koga mislim.
    Autoerotique
    Autoerotique


    Posts : 49
    Join date : 2009-01-20
    Age : 31
    Location : Samobor

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  Autoerotique Sun Feb 08, 2009 11:53 am

    brshlja wrote:i ja idem na banđi đamping. i putovat ću mnogo, čim mi se ukaže prilika. a što se baš hobija tiče, nedostajemi izrađivanje origamija. i želim izrađivati skulpture. zaglaživati površine. stvarati glazbu s prijateljima. ma svašta.

    ORIGAMIII!<3333333
    Very Happy

    imam doma knjigu origami ^^
    obozavam to radit Very Happy
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  laurie Sun Feb 08, 2009 1:17 pm

    OOO ja bi skočila s padobranom, al se užasno bojim visine tako da bi to bio show!!!
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  weird-lulu Sun Feb 08, 2009 1:29 pm

    Laurie wrote:OOO ja bi skočila s padobranom, al se užasno bojim visine tako da bi to bio show!!!


    da to bi bilo nezaboravno!
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  weird-lulu Fri Feb 13, 2009 10:10 pm

    pa ja bi htjela učiniti nešto što je nemoguće...baciti se sa nebodera ali da ne padnem doslovno-da ostanem živa..Razz
    Blue
    Blue
    Admin


    Posts : 174
    Join date : 2009-01-19

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  Blue Tue Feb 17, 2009 11:45 pm

    Da su svi takvi ne bi ni ja išao u tu školu, ali na svu sreću nisu. Svatko nađe sebi nekog tko mu odgovara ma kakav bio, a ako znaš što želiš i voliš nijedna osoba te neće spriječiti da radiš to što si naumila. Dok nisam znao što želim ova škola mi nije značila ništa, ali kada se uzme u obzir sve što sam tamo naučio i još važnije životne odluke koje sam u toj školi donio ne mogu zamisliti životni scenarij u kojemu nisam išao u tu školu. To ti pišem zato da se ne zamaraš tuđim ograničenim stavovima već se trudiš da budeš najbolja u onome što voliš bez obzira na to što drugi budu govorili.

    P.S Što više netko zna, manje ima potrebu da se dokazuje pred drugima već mu to znanje što ima pruža veliko intelektualno zadovoljstvo, a radi toga pomaže i drugima da nauče kako što bolje proživjeti život. Carpe Diem!
    brshlja
    brshlja


    Posts : 69
    Join date : 2009-01-20

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  brshlja Wed Feb 18, 2009 1:30 am

    Blue wrote:Da su svi takvi ne bi ni ja išao u tu školu, ali na svu sreću nisu. Svatko nađe sebi nekog tko mu odgovara ma kakav bio, a ako znaš što želiš i voliš nijedna osoba te neće spriječiti da radiš to što si naumila. Dok nisam znao što želim ova škola mi nije značila ništa, ali kada se uzme u obzir sve što sam tamo naučio i još važnije životne odluke koje sam u toj školi donio ne mogu zamisliti životni scenarij u kojemu nisam išao u tu školu. To ti pišem zato da se ne zamaraš tuđim ograničenim stavovima već se trudiš da budeš najbolja u onome što voliš bez obzira na to što drugi budu govorili.

    P.S Što više netko zna, manje ima potrebu da se dokazuje pred drugima već mu to znanje što ima pruža veliko intelektualno zadovoljstvo, a radi toga pomaže i drugima da nauče kako što bolje proživjeti život. Carpe Diem!

    ajmo ovako. ja mnogo znam i volim to pokazati, ne? tu je i moja malčice nonšalantno egzibicionistička narav. ili ti misliš da ja ne znam mnogo? mislim da znaš da znam svašta odsvuda. ajde, ajde, priznaj. ipak se znamo JEDANAEST godina. <3
    ma gle. šalim se. u cijelom dijalogu se šalim. odbacila sam ozbiljnost jer sam shvatila da to dovodi samo do tuge. ako si ozbiljan, doživiš i razočaranje. ako si sretan, pokušavaš učiniti i druge sretnima. a odlično je biti sretan oko malih stvari, ali kako ćep biti sretan oko malih stvari ako si ozbiljan cijelo vrijeme? zato.
    šalim se, gospodična, molim da prihvatite ispriku.
    usuđujem se reći da sam malo starija, 3 godine, koliko vidim, ako ti još nisi upisala. i mislim da te 3 god. mnogo znače. jer VIDIM da sam bila u 8.razredu 50% manje samosvjesnija, nego što sam sada. i mislim da svatko ima svoje stajalište, uostalom.
    poznam puno ljudi na školi i imam odličnih priatelja i poznanika koje volim i među slikarima, metalcima, keramičarima, arhitektima, fotografima, kiparima i među prvim razredima. i među grafičarima. i naravno da ne mislim da je grafika najbolji odjel. što se ljudi tiče.
    uglavnom su svi svigdje isti, pukuti u glavu malo i zavrnutih misli.
    a sad, da se opustiš, evo ti malo... linkova <3 http://www.playpoi.com/



    eh,da. pozivam vas sve na ovaj topic koji sam otvorila o žongliranju. vidim da vlada pustoš. papa. :*
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  weird-lulu Thu Feb 19, 2009 12:46 am

    htjela bi barem na jedan dan pročitati misli od 3osobe...
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  laurie Thu Feb 26, 2009 7:36 pm

    tema je očiščena od spama i offtopica, ubuduće se držite teme i bez prepucavanja, a ako baš imate potrebu, imate chat box Smile
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  weird-lulu Sun Mar 08, 2009 3:17 am

    laurie wrote:tema je očiščena od spama i offtopica, ubuduće se držite teme i bez prepucavanja, a ako baš imate potrebu, imate chat box Smile

    nice..Very Happy

    dakle ja bi htjela pokušati preplivati neki kanal.kao kkaj zanju oni neki ljudi kaj plivaju danonoćno i preplivaju neki kanal ili prolaz..Very Happy
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  laurie Sun Mar 08, 2009 12:17 pm

    weird-lulu wrote:
    laurie wrote:tema je očiščena od spama i offtopica, ubuduće se držite teme i bez prepucavanja, a ako baš imate potrebu, imate chat box Smile

    nice..Very Happy

    dakle ja bi htjela pokušati preplivati neki kanal.kao kkaj zanju oni neki ljudi kaj plivaju danonoćno i preplivaju neki kanal ili prolaz..Very Happy

    ja to nikad nebi mogla!!! affraid užasavam se od dubine, kad gledam u vodu a ništa ne vidim, prejezivo brrrrr

    svaka čast Wink
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  weird-lulu Sun Mar 08, 2009 2:45 pm

    laurie wrote:
    weird-lulu wrote:
    laurie wrote:tema je očiščena od spama i offtopica, ubuduće se držite teme i bez prepucavanja, a ako baš imate potrebu, imate chat box Smile

    nice..Very Happy

    dakle ja bi htjela pokušati preplivati neki kanal.kao kkaj zanju oni neki ljudi kaj plivaju danonoćno i preplivaju neki kanal ili prolaz..Very Happy

    ja to nikad nebi mogla!!! affraid užasavam se od dubine, kad gledam u vodu a ništa ne vidim, prejezivo brrrrr

    svaka čast Wink

    haha ti si ko moja najbolja frendica..kad smo bile prek ljeta u moru ja naravno uvijek plivam do plutaća i onda ona ide sa mnom.I kad sam joj rekla da mi je neš okrznulo nogu to mi je bila najveća pogreška ikad!Toliko se uspaničila i počela je vrištat i brže bolje plivat prema obali,koja je bila dallleeeeko.Užasno je vrišta i okretala se oko sebe i gledala u dubinu i opet se derala,i onda sam počela plivat za njom i kad sam joj pokušavala reć da je to bila šala nije me ni čula već se počela hvatat za mene i potapljati me.Al dobro da sam dobar plivač i ronioc pa mogu pod vodom dugo biti bez zraka..napokon kad je doplivala do plićaka skužila je da sam se šalila.. No

    Sponsored content


    Imate li želju da učinite nešto ludo? Empty Re: Imate li želju da učinite nešto ludo?

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 9:24 am