ŠPUD

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna


5 posters

    Komentari na fotografije učenika (...)

    ¤Lara
    ¤Lara


    Posts : 46
    Join date : 2009-01-22

    Komentari na fotografije učenika (...) Empty Komentari na fotografije učenika (...)

    Post  ¤Lara Sat Jan 31, 2009 9:38 pm

    Tu ostavljajte svoje komentare na topic: Fotografije učenika zainteresiranih za fotografski odjel.
    U ovoj se temi objavljuju SAMO i JEDINO komentari, odnosno postovi. Smile
    ¤Lara
    ¤Lara


    Posts : 46
    Join date : 2009-01-22

    Komentari na fotografije učenika (...) Empty Re: Komentari na fotografije učenika (...)

    Post  ¤Lara Sun Feb 01, 2009 1:51 pm

    .. nobody?
    Ok, onda ću ja prva. Evo, stavila sam par fotka... prve dvije sam fotkala u Vukovaru: treća je dio fotosešna jedne prijateljice, a zadnja je moj brat. Portret slikan na plaži.
    Eto...
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Komentari na fotografije učenika (...) Empty Re: Komentari na fotografije učenika (...)

    Post  Filip.g Sun Feb 01, 2009 7:23 pm

    Meni se osobno sviđaju fotke, ali vidjet ćemo što će ljudi sa foto odjela reci.
    Stavio bi i ja svoje fotke ali trenutno nemam ni fotić ni kameru. Uzeo mi prijatelj i otišao se slikati i snimati u afriku. Kad se vrati budem stavio neke fotke.
    Autoerotique
    Autoerotique


    Posts : 49
    Join date : 2009-01-20
    Age : 31
    Location : Samobor

    Komentari na fotografije učenika (...) Empty Re: Komentari na fotografije učenika (...)

    Post  Autoerotique Sat Feb 07, 2009 12:14 pm

    Lara, efekti uljepsavaju slike.
    dizajn 2. i 3. fotografije je vrlo dobar.
    ovako, stablo da je bilo u cijelosti, bilo bi bolje. al nema veze. svidaju mi se oblaci.
    ova slika u vukovaru mi je malo cudna. sve je zbijeno pa me zivcira. nemoj se ljutit, samo kazem sta mislim.
    zadnja je onako, spontano slatka.
    Very Happy
    KBC.CandyLab
    KBC.CandyLab


    Posts : 13
    Join date : 2009-03-04
    Age : 32

    Komentari na fotografije učenika (...) Empty Re: Komentari na fotografije učenika (...)

    Post  KBC.CandyLab Wed Mar 04, 2009 11:46 pm

    fotografije trebaju prichat prichu, fotografija je crtezh svijetlosti a ne fotoshop.
    manje digitalije, vishe analogno, nie teshko znat nacrtat fotografiju, teshko ju je znat snimit.
    izbrishi fotoshop iz programa, uzmi fotich u ruke, stvaraj.
    prijateljski savjet. bez ikakvog hejta.
    avatar
    marko


    Posts : 2
    Join date : 2009-04-28

    Komentari na fotografije učenika (...) Empty Re: Komentari na fotografije učenika (...)

    Post  marko Tue Apr 28, 2009 9:44 pm

    KBC.CandyLab wrote:fotografije trebaju prichat prichu, fotografija je crtezh svijetlosti a ne fotoshop.
    manje digitalije, vishe analogno, nie teshko znat nacrtat fotografiju, teshko ju je znat snimit.
    izbrishi fotoshop iz programa, uzmi fotich u ruke, stvaraj.
    prijateljski savjet. bez ikakvog hejta.

    e ti mala kad drzis fotoaparat u rukama.
    je li to digitalni ili analogni fotaparat????

    Sponsored content


    Komentari na fotografije učenika (...) Empty Re: Komentari na fotografije učenika (...)

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 8:04 am