ŠPUD

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna


2 posters

    pitanja rasprave i pomoč oko arhitekture

    CptMetla
    CptMetla


    Posts : 79
    Join date : 2009-03-04
    Age : 33
    Location : Elita Arhitektura

    pitanja rasprave i pomoč oko arhitekture Empty pitanja rasprave i pomoč oko arhitekture

    Post  CptMetla Thu Mar 26, 2009 2:24 am

    pitanja u vezi svega moguceg oko arhitekture:
    -prijemni na odjel
    -profesori
    -radovi
    -matematika
    -savjeti
    -sto se trazi za arhitektonski fakultet


    (dakle odgovori nebi bili by me, iako cu se potrudit objasnit sto je nejasno ali svi sudjelujemo u pitanjima i odgovorima Very Happy i zamolio bih iskustva drugih da se iskoriste kao pozitivna stvar za ove mlade likove)


    Last edited by CptMetla on Thu Mar 26, 2009 2:31 am; edited 1 time in total
    CptMetla
    CptMetla


    Posts : 79
    Join date : 2009-03-04
    Age : 33
    Location : Elita Arhitektura

    pitanja rasprave i pomoč oko arhitekture Empty Re: pitanja rasprave i pomoč oko arhitekture

    Post  CptMetla Thu Mar 26, 2009 2:30 am

    ono sto mene zanima jest to sta ste vi (2 i 3 razredi) radili na prijemnom, jeste crtali RED& BLUE i jos uz to Po sjećanju nesto x y stvari?
    mi smo crtali red & blue i po sjecanju svoj dnevni boravak.

    i dal iko ima pintarica na radioni? kakav je on tamo??? mislim jel dosadna radiona sa njim kao profesorom?

    i jos me zanima kak se zove ona zenska sa 3 godine xD haha (šalim se, to je privatno)

    i sto se tice iskustava, mene zanimaju iskustva bivsih generacija na upisima u faks/mature
    iako je vjerovatnost 1 naprema 1000000000000000000000 da je neko "bivsi" na forumu...
    mislim da se raspise, i da svi razgovaramo o tome, nije meni problem njih pitat privatno ali trebam sva moguca misljenja Very Happy
    alex-ica
    alex-ica


    Posts : 7
    Join date : 2009-05-16
    Location : Zagreb iza Brega

    pitanja rasprave i pomoč oko arhitekture Empty Re: pitanja rasprave i pomoč oko arhitekture

    Post  alex-ica Sat May 16, 2009 10:40 am

    CptMetla wrote:ono sto mene zanima jest to sta ste vi (2 i 3 razredi) radili na prijemnom, jeste crtali RED& BLUE i jos uz to Po sjećanju nesto x y stvari?
    mi smo crtali red & blue i po sjecanju svoj dnevni boravak.

    i dal iko ima pintarica na radioni? kakav je on tamo??? mislim jel dosadna radiona sa njim kao profesorom?

    i jos me zanima kak se zove ona zenska sa 3 godine xD haha (šalim se, to je privatno)

    i sto se tice iskustava, mene zanimaju iskustva bivsih generacija na upisima u faks/mature
    iako je vjerovatnost 1 naprema 1000000000000000000000 da je neko "bivsi" na forumu...
    mislim da se raspise, i da svi razgovaramo o tome, nije meni problem njih pitat privatno ali trebam sva moguca misljenja Very Happy


    kakve su to nebuloze hrvoje?
    kakva iskustva bivsih ucenika? LOL....pa ti bus bio sad bivsi pa ces znati....sto ti je bitno kod matue / ona ti je prva pa evo....

    ukoliko si slusao ikad pod satom, znat ces ju proci... jedino u sto vjeruj je da ce ti biti lagano i bit ce..obrazovni predmeti su pljuga; mi prvo imali hrvatski- esej rijesis super ukoliko znas malo bolje pisati; teme su UVIJEK glupe i sanse su 70:30 da ces se prvih pol sata iscudavati kako su idiotske...al ono svjetski...daljnji hrvatski ti je ovakav...dve profe i posaricka; troje u razredu, izvlacis pitanja i odgovaras...ukoliko ti prpedaje ona crna koja izgleda ko panda...kak se zvala....jeb..ne znam...smotana ona, njoj cak i ako ne znas odgovor, pocnes samo srati o jedinoj stvari koje se sjetis o tome/ili necem slicnom i koliko god ona tebe navodila na nesto drugo, zakrvi se da je to bas bitno i izgledaj superuvjereno...

    povijest umjetnosti je malo sjebana....no to ste mozda vec i culi...krene super simpa i sva si je super i onda te sjebe totalno...ko nje ( meni Gruber ) je najbitnije da te ne zbuni. ukoliko te zbuni gotovo je...ona je ko pas koji nanjusi krv...moja situacije je bila da iako je rekla da ja sama pricam, nagnula se prek DVA stola i mahnito lupala: kaj ovo kaj ovo kaj ovo...kazes nekaj a vise to nit ne pokazuje....i uvijek ali uvijek prije. tijekom ili poslije postoji mogucnost da te izvrijeda..cist da te malo ubije u pojam, nothing bigg....

    struka je pljuga!
    kod ivancice je sranje sto je dala hrpu pitanja koja nikad nismo radili kao da bi to ucili, no to nije bitno jer se nadu odgovori ( blazeni net ) no ona kak je zbunjena ( svi to znate ) je jednostavno pocela ispitivati neka žnj pitanja koja nismo niti imali....no to je ono...sto je radijator? kakvih sve prozora ima? mislim...fakat moras imati dvije lijeve noge s mozgom u njima da to ne znas....u istom trenutku (ili prije) ti biva ocijenjena matura iz projektiranja...i posaricka ne sere toliko ( ukoliko si nju imao da ti predaje ) no ivankovicka ce te napasti uvijek jer prostor nije potpuno iskoristen i tako to...to se rijesava time da pred nju stavis konceptualni i hrpu papira kako je isao tvoj maturalni to ju izbaci iz takta, jos malo sere cist zbog toga no njoj se ne smije dati, samo na svaku njenu zasto nisi...to je moj konceptualni...uglavnom, ne dati da ivankovicka dode do rijeci je bitno...

    tehnologija se izvlaci jedno pitanje i ak znas znas....inace, ona je najmanji bauk svega...valjda joj je vec dosadno odrzavati mature pa te ono samo se hoc rijesiti...

    a upis na fax; zbog prijasnjih godina i promjene dekana i tako to, fakultet koji je bio savrsen za nas odjel su prebacili tako da je sada za mioc; znaci od neke potpune slobode koju trebas imati stavili su da vlada suhoparnost matematicara; zato se i dogadaju sranja jer oni prvi put imaju jedan semestar crtanja i kao znaju crtati - no zapravo ne znaju crtati nego su naucili, nemaju onu iskru...zato nakon nekog vremena prestali su voljeti primijenjenu i ljude iz nje...
    i prve dvije godine su suhoparne i dosadne ( po necijim iskustvima ) no nakon toga ti postaje to, ono zbog cega si i odlucio i krenuti s arhitekturom - ukoliko imas celicne zivce, strpljivost i stvarnu zelju za time, na to treba ici....i samo jedna stvar....na arhitekture u drugim zemljama nit ne zele primati 18-godisnjake...jer nisu dovoljno spremni za to...tako da se ne dogodi ono sto se svima dogodi...razljute se na fax, uvjereni su da ne mogu upisati i odu se uvjeravati da su stvoreni za nesto drugo...nekima se tako dogada kriza srednji godina kasnije... evo skracena verzija LOL

    Sponsored content


    pitanja rasprave i pomoč oko arhitekture Empty Re: pitanja rasprave i pomoč oko arhitekture

    Post  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri May 17, 2024 8:49 am