ŠPUD

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna


2 posters

    lepa naša grafika

    avatar
    zvezdana


    Posts : 3
    Join date : 2009-01-21

    lepa naša grafika Empty lepa naša grafika

    Post  zvezdana Tue Jun 30, 2009 7:26 pm

    joj joj evo već tri tjedna apstiniram od odjelića, nema kave u rezidenciji, nema brčića da se dere na mene, nitko mi ne prepravlja radove (pozdrav profesorici poljan), a i drugove ne viđam baš često... mislim da nitko van primijenjene, da ne kažem van grafike to ne shvaća, ali ja (mi?) zbilja volim svoju školetinu, stvarno nam je lipo i veselo u njoj. velka sretna obitelj. i koji kurac onda imaju pričat kako smo mi grafičari umišljeni da citiram tavanski štakori?! GAMAD MOŽDA I JESMO al na tavanu bogami nismo. faking mafija, držimo se skupa, ništa nam skoro ne fali, evo još za kauč lobiramo. s kim smo si dobri, dobri smo si bez obzira na odjel, a za ostale jel moram dovršit misao uopće.
    ak se pitate zakaj je sve (skoro) pisano kurentima (ko ne zna kaj je kurent a?!) to je zato kaj su mi estetski prihvatljiviji. kako bi jedna koleginica rekla. nisam nepisma, pardon nepismena, iako sam iz primijenjene i to sad maturant, ohoho...(šmrc) btw ionako padam probnu zbog više matematike, joj šta mi bi... Cool
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    lepa naša grafika Empty Re: lepa naša grafika

    Post  Filip.g Mon Sep 14, 2009 10:09 pm

    Viva la GRAFIKA!!!

      Current date/time is Fri May 17, 2024 9:24 am