ŠPUD

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna


+9
mRn°
¤Lara
CptMetla
Filip.g
weird-lulu
laurie
Autoerotique
brshlja
Blue
13 posters

    Predstavljanje članova

    Blue
    Blue
    Admin


    Posts : 174
    Join date : 2009-01-19

    Predstavljanje članova Empty Predstavljanje članova

    Post  Blue Thu Jan 22, 2009 5:55 pm

    Ako želite, otkrijte svoj identitet, predstavite se članovima foruma i napišite nešto o sebi.
    brshlja
    brshlja


    Posts : 69
    Join date : 2009-01-20

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  brshlja Fri Jan 23, 2009 7:51 pm

    Admin wrote:Ako želite, otkrijte svoj identitet, predstavite se članovima foruma i napišite nešto o sebi.

    ja sam zločesta grafičarka koja jede male prvašiće, HEHEHE
    Autoerotique
    Autoerotique


    Posts : 49
    Join date : 2009-01-20
    Age : 31
    Location : Samobor

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  Autoerotique Sat Jan 24, 2009 8:42 pm

    brshlja wrote:
    Admin wrote:Ako želite, otkrijte svoj identitet, predstavite se članovima foruma i napišite nešto o sebi.

    ja sam zločesta grafičarka koja jede male prvašiće, HEHEHE

    rabbit
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  laurie Sat Feb 07, 2009 5:06 pm

    Blue wrote:Ako želite, otkrijte svoj identitet, predstavite se članovima foruma i napišite nešto o sebi.

    a tko si ti?? živo me zanima?
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  weird-lulu Sat Feb 07, 2009 9:34 pm

    Laurie wrote:
    Blue wrote:Ako želite, otkrijte svoj identitet, predstavite se članovima foruma i napišite nešto o sebi.

    a tko si ti?? živo me zanima?

    bwahahah :-D D-: .. xD
    Blue
    Blue
    Admin


    Posts : 174
    Join date : 2009-01-19

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  Blue Tue Mar 03, 2009 11:20 pm

    weird-lulu wrote:
    Laurie wrote:
    Blue wrote:Ako želite, otkrijte svoj identitet, predstavite se članovima foruma i napišite nešto o sebi.

    a tko si ti?? živo me zanima?

    bwahahah :-D D-: .. xD
    Ako baš jako želite znati tko sam ja, pogledajte sljedeći video:
    Blue
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  laurie Tue Mar 03, 2009 11:44 pm

    Blue wrote:
    Ako baš jako želite znati tko sam ja, pogledajte sljedeći video:
    Blue

    care :klanjam ti se: lol! lol!
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  Filip.g Sat Mar 07, 2009 9:16 pm

    Izgleda da sam ja najhrabriji pa ću se prvi predstaviti.
    Zovem se Filip, 3. sam razred u primijenjenoj, idem na grafički dizajn i sviram gitaru već 10 godina. Volim crtati, svirati, sve sportove, čitati i kad narastem želim biti pilot. Još nisam odlučio čime ću se baviti u životu i to mi je največa briga.
    I pomažem Blue-u u administriranju ovog foruma.
    To bi bilo to, sljedeći...
    CptMetla
    CptMetla


    Posts : 79
    Join date : 2009-03-04
    Age : 33
    Location : Elita Arhitektura

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  CptMetla Sat Mar 07, 2009 10:53 pm

    Izgleda da sam ja najhrabriji pa ću se treći predstaviti.
    Zovem se Hrvoje, 4. sam razred u primijenjenoj, idem na arhitekturu i nesviram gitaru nego gitare samo posudujem frendovima vec 3 godine.
    Ono sto me zanima jest harddance svih vrsta i rave partijanje i takve stvarcice.
    zato volim hardstyle, a ovako kad nisam tolko nabrijan na to onda house derem.
    zivcira me sto ljudi nestavljaju svoje slike na avatare i tak to mislim bit ovog foruma je da se svi zblizimo i napravimo nes zajedno, a ne anonimnost.. mislim svi smo iz iste skole i trebali bi se poznavat ili upoznavat
    I pomažem Filip-u u pomaganju administriranja ovog foruma. i jos tu i tamo punim topice komentarima kak bi to licilo na nesto.. tj trudim se sudjelovat kak bi i ostali poceli a ne samo 3-4 osobe.
    To bi bilo to, sljedeći...
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  weird-lulu Sun Mar 08, 2009 1:44 am

    Pa,kaj da velim?
    Ljudi me znaju pod imenom Laura iako me neki zovu lulu..
    Idem u 1.razred ŠPUDa i planiram na grafiku.
    Sviram bubnjeve,ali u zadnje vrijeme rijetko jer ne stignem.Volim odbojku koju i treniram već..hmm..5godina.Obožavam čitati,i igrati se lovice,ali neki p**** na to ..ug,duga priča i neć o tom.Društvena sam,volim se šaliti,zaljubljive sam naravi(ak se to tak kaže,ili zaljubljive prirode),obožavam muziku i filmove,volim crtati(dobro to se valjda podrazumjeva)..volim jesti voćne sladolede,kesten pire(od kad me frendica zarazila),povrće(obožavaaaam),najviše svoj krevet i mačka(životinju),svoju mamicu,najbolje prijatelje(oni koji jesu znaju koji su to),sve životinje i okoliš,mirisne štapiće i svijeće i masažu,roniti i plivati u moru ili bazenu(al i kada dobro dođe),sve čajeve,našu rasku i razred(naravno ima ljudi koji su -)...
    Najveća želja-putovati svijetom sa ljubavi svog života Razz (baš zvuči ko neki ljubić..-)
    I jel to dovoljno?
    E da i volim to kaj sam danas naučila hodati u cipelama na petu Very Happy

    ..ev ko hoće može da kaže sad nekaj o sebi..samo naprijed,ne srami se!..-->
    ¤Lara
    ¤Lara


    Posts : 46
    Join date : 2009-01-22

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  ¤Lara Sun Mar 08, 2009 9:36 pm

    (Njušim manjak autoritetaaa. study OT)

    Ja sam Lara, 1. sam razred u ŠPUD-u i namjeravam na fotografiju.
    Ples (mtv jazz dance, balet) je nabitniji faktor u mom životu; ponekad ga stavljam na 'vrh popisa' što možda ne bih trebala, ali to je jedna strast od malih nogu kojoj ne mogu i ne želim pobjeći. Tu i tamo sviram klavir, pjevam, ne težim žeščim izlascima, radije vrijeme provodim na trosatnim kavama ili kod kuće čitajući knjige, uz filmove ili na netu. Uvijek sam nasmijana, koliko mi god (možda) teško bilo i volim provoditi vrijeme uz slične (optimistične) ljude. U budućnosti se vidim kao profesionalnu plesačicu/u svijetu filma (gluma me također jako zanima). Smile
    CptMetla
    CptMetla


    Posts : 79
    Join date : 2009-03-04
    Age : 33
    Location : Elita Arhitektura

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  CptMetla Mon Mar 09, 2009 12:24 am

    ¤Lara wrote:(Njušim manjak autoritetaaa.

    ti to meni? mislim znam da sam sve prepisao al to je zato sto mi se nije dalo otkrivati vise stvarcica jer jos nitko nista nije otkrio o sebi a jos nitko nije imao svoju sliku na avataru pa da neispadnem budala Very Happy:D:D:D
    haah uglavnom ako zelite znati vise sad nije tolki problem ipak je sad vise od 50% ljudi stavilo svoje slike na avatare! i reklo pokoju rijec...
    ¤Lara
    ¤Lara


    Posts : 46
    Join date : 2009-01-22

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  ¤Lara Thu Mar 12, 2009 10:12 pm

    CptMetla wrote:
    ¤Lara wrote:(Njušim manjak autoritetaaa.

    ti to meni? mislim znam da sam sve prepisao al to je zato sto mi se nije dalo otkrivati vise stvarcica jer jos nitko nista nije otkrio o sebi a jos nitko nije imao svoju sliku na avataru pa da neispadnem budala Very Happy:D:D:D
    haah uglavnom ako zelite znati vise sad nije tolki problem ipak je sad vise od 50% ljudi stavilo svoje slike na avatare! i reklo pokoju rijec...

    Sve 5. Wink
    mRn°
    mRn°


    Posts : 6
    Join date : 2009-05-03
    Age : 30
    Location : Zagreb/Botinec

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  mRn° Sun May 03, 2009 5:31 pm

    no sad sam ja... negdi 5a ili 6a po tedu sunny
    -ja sam mORaNa iz 1 razreda...na torbi mi piše mORčy i nemreš me fulat
    -volim plesat,pjevat(makar moji doma to nevole)volim izać van posvuda,najviše volin ić na koncerte ili na neka chill out okupljanja mene i mojih najdražih prijatelja
    -idem na izviđače 7 godina-u tome sam se potpuno pronašla i oni su od mene stvorili ovo što sam danas,proputovala sam s njima cijelu hrvatsku i pola europe i naučila milijun stvari korisnih za život. Danas i sama vodim klince koji imaju 10 godina
    -ja i buraz volimo zažonglat makar meni nejde baš al on je prirodni talent za to
    ja plešem s poama a on je majer s dijabolom i sada učim s čunjevima Smile
    -idem u primjenjenu i čudno bi bilo da ne volim crtat al mi to stvarno nejde i jednostavno mi nije drago,rađe imam u ruci kist ili glinu xD(zato ću i probat na slikarstvo)
    -živim u zagrebu točnije u Botincu ( to je tam iza zatvora u remetincu tj. pokraj arene)
    -imam pesa odnosno kuju LiLi
    i nemam pojma kaj više da napišem Smile
    ~KaJa~
    ~KaJa~


    Posts : 15
    Join date : 2009-05-03
    Age : 30
    Location : Zagreb/Zapruđe

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  ~KaJa~ Sun May 03, 2009 8:59 pm

    a evo i mene Very Happy
    dakle,ja sam Karla.idem u 1. razred.oblačim se..svakak..volim eksperimentirat.ponekad obučem tregere ili ti ga "odora za krečenje",ponekad sam šarena i sa crnom kapicom na glavi,a često sada nosim i svoju žuto-crnu torbu "vreću" koju sam kupila nedavno i nosim je samo kada nema puno predmeta.ne bavim se ničim,osim crtanjem u slobodno vrijeme i slikanjem,ponekad i amaterskim fotkanjem i naravno izlasci.bavila sam se svačim još prije,svakakvim sportovima a sad više ne jer 1.nemam vremena 2.neda mi se
    Sleep
    idem u primijenjenu jer volim crtat,izrađivat,radit itd.nisam razmišljala di bi se upisala da nisam upala u primijenjenu jer sam u primijenjenu htjela još od 5.raz.
    namjeravam se upisat na grafiku (dao bog)
    ne volim plesat,niti znam plesat,volim pjevat i obožavam glazbu.
    uvijek sam nasmijana,vesela i optimista.volim životinje pa tako imam i jednu živinu kao svog kućnog ljubimca-Tončija-zečetina.
    hmmm..da..mislim da je to,to
    rabbit
    avatar
    bleeda


    Posts : 1
    Join date : 2009-06-29

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  bleeda Mon Jun 29, 2009 10:59 am

    da se predstavim...ja sam bivša učenica ŠPUD-a, maturirala prije 13 godina na keramici.
    registrirah se iz znatiželje i jer me neka nostalgija za primjenjenom drži....ah bile su to 4 najljepše godine mog života.
    uživajte koliko god možete!

    pozdrav svima!
    Little-sweet-Emily
    Little-sweet-Emily


    Posts : 1
    Join date : 2009-06-30
    Age : 30
    Location : Kvatrić/Zagreb

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  Little-sweet-Emily Tue Jun 30, 2009 12:57 pm

    Da zovem se Apolonija... uvjek poslje izgovorenog imena u zraku ostane divljenje ili one tri tockice i pitanje- daj ponovi.. onda moj smjesak i glasnije ponavljanje- APOLONIJA SE ZOVEM, APOLONIJA.... i zatim- ahaaaa ljepo ime...
    Idem, tj. ici cu na jesen u drugi razred(odjel metal) i volim razlicite stvari... volim cudne osobe...
    Pomalo sam čudna, ponekad suviše bezobrazna, jako jako egocentrična osoba^^, volim.... suviše stvari... Istinski i zapravo se volim smijat ali onak BUHAHAHHAHA evil smajl.... Bavim se razlicitim stvarima- fotografiranjem, crtanjem, volim čitat, obozavam ispijat kave i pokusavat dokucit ljude... Volim iznosit svoje mišljenje i postovat tuđa razmisljanja, ali ostat pri svojim uvjerenjima. Slusam metal, rock, punk... Ne mogu se svrstat ni u koju subkulturu, ja sam ja...
    avatar
    deactivated


    Posts : 5
    Join date : 2009-09-06
    Location : Zagreb

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  deactivated Sun Sep 06, 2009 6:31 pm

    Ja sam Kristina. Al frendovima sam Bubi.
    Sutra će mi bit prvi dan u ovoj školi.Znam biti dosta komplicirana osoba ako me se ne pozna. Nekima sam luda. Sto se stila tiče ne pripadam nijednoj subkulturi a i nevolim biti svrstana u ni jednu makar ih (skoro) sve poštujem. Slušam jako puno toga ali od najdražih bendova mi je Disturbed. Jako volim životinje i imam crnog pesa kojeg sam nazvala po serijskom ubojici Dexteru. Baš divno zar ne. Iiiii da ništa ukratko to je sve.

    xo
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  Filip.g Sun Sep 06, 2009 11:48 pm

    bubi wrote:Ja sam Kristina. Al frendovima sam Bubi.
    Sutra će mi bit prvi dan u ovoj školi.Znam biti dosta komplicirana osoba ako me se ne pozna. Nekima sam luda. Sto se stila tiče ne pripadam nijednoj subkulturi a i nevolim biti svrstana u ni jednu makar ih (skoro) sve poštujem. Slušam jako puno toga ali od najdražih bendova mi je Disturbed. Jako volim životinje i imam crnog pesa kojeg sam nazvala po serijskom ubojici Dexteru. Baš divno zar ne. Iiiii da ništa ukratko to je sve.

    xo

    Kristina, dobro dosla u skolu, siguran sam da ce ti se svidjeti zato sto ces vidjeti da je skola super. Jedva cekam da pocne:)
    avatar
    deactivated


    Posts : 5
    Join date : 2009-09-06
    Location : Zagreb

    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  deactivated Tue Sep 08, 2009 8:45 pm

    Filip.g wrote:
    bubi wrote:Ja sam Kristina. Al frendovima sam Bubi.
    Sutra će mi bit prvi dan u ovoj školi.Znam biti dosta komplicirana osoba ako me se ne pozna. Nekima sam luda. Sto se stila tiče ne pripadam nijednoj subkulturi a i nevolim biti svrstana u ni jednu makar ih (skoro) sve poštujem. Slušam jako puno toga ali od najdražih bendova mi je Disturbed. Jako volim životinje i imam crnog pesa kojeg sam nazvala po serijskom ubojici Dexteru. Baš divno zar ne. Iiiii da ništa ukratko to je sve.

    xo

    Kristina, dobro dosla u skolu, siguran sam da ce ti se svidjeti zato sto ces vidjeti da je skola super. Jedva cekam da pocne:)

    Dns mie bio drugi dan. Mogu reć stvarno je odlično mislim da bolju skolu nebi mogla nać. Jedino kaj sam se skoro zgubila. xD

    Sponsored content


    Predstavljanje članova Empty Re: Predstavljanje članova

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 5:26 am