ŠPUD

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna


+6
laurie
Autoerotique
Filip.g
dolly.
Elbereth
Blue
10 posters

    Šta smo danas radili na odjelu...

    Blue
    Blue
    Admin


    Posts : 174
    Join date : 2009-01-19

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Blue Fri Jan 23, 2009 5:38 pm

    Danas smo...
    Elbereth
    Elbereth


    Posts : 20
    Join date : 2009-01-22
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Elbereth Fri Jan 23, 2009 10:46 pm

    danas na odjelu nismo ništa radili...bio je rok predaje radova za natjecanje Ivan Meštrović, svi su se razbježali po gradu da pokupe isprintane fotke, a profesori su sjedili u svojoj pušioni i pričali Very Happy i bili smo cijeli dan u jednoj učionici, a mene su čak uspjeli zamotat u celofan Smile What a Face
    dolly.
    dolly.


    Posts : 13
    Join date : 2009-01-20
    Age : 31
    Location : Zg!

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  dolly. Sat Jan 24, 2009 2:53 am

    jedno veliko ništa ,točno to 0

    a anja ti si onako,xxl pa je puno celofana trebalo ahahha a micko.

    super je bilo Very Happy
    Elbereth
    Elbereth


    Posts : 20
    Join date : 2009-01-22
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Elbereth Sat Jan 24, 2009 7:32 pm

    bilo je celofana negdje jedan metar i skoro su me cijelu umotali...haha. e i probavali smo mateinu jaknu, to je bio lom Very Happy
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Filip.g Mon Jan 26, 2009 6:31 pm

    Nije to ništa, mi u razredu imamo momka koji non stop skida gače i pokazuje svoju ličku tur.
    Autoerotique
    Autoerotique


    Posts : 49
    Join date : 2009-01-20
    Age : 31
    Location : Samobor

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Autoerotique Wed Jan 28, 2009 12:24 am

    filip.graf wrote:Nije to ništa, mi u razredu imamo momka koji non stop skida gače i pokazuje svoju ličku tur.


    Neutral
    Elbereth
    Elbereth


    Posts : 20
    Join date : 2009-01-22
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Elbereth Sat Jan 31, 2009 10:13 pm

    i još jedan petak nismo ništ radili...zapravo ajd...igrali smo bocu istine na skidanje haha
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  laurie Sat Feb 07, 2009 4:44 pm

    sunčeko se vratilo... sunčanje ispred odjela u čet... Smile
    Elbereth
    Elbereth


    Posts : 20
    Join date : 2009-01-22
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Elbereth Sat Feb 07, 2009 8:05 pm

    jelda da je bilo jebeno u četvrtak i petak...al sad opet kiša -.- morat ćemo si napravit još koju klupicu ispred odjela za sunčanje kasnije
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  laurie Sun Feb 08, 2009 12:58 pm

    Elbereth wrote:jelda da je bilo jebeno u četvrtak i petak...al sad opet kiša -.- morat ćemo si napravit još koju klupicu ispred odjela za sunčanje kasnije

    bumo bumo na radioni XD

    jedva čekam još suncaaaaaaaa sunny sunny
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  laurie Mon Feb 09, 2009 7:12 pm

    danas je ekipa iz grupe napravila extreme makeover mom dečku Willsonu Sad i nisam dobila ni jednu sulju cheers
    Elbereth
    Elbereth


    Posts : 20
    Join date : 2009-01-22
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Elbereth Mon Feb 09, 2009 11:40 pm

    cheers

    ekstrim mejkover? ima kakvih slika prije/poslje? Very Happy
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  laurie Tue Feb 10, 2009 10:38 pm

    Elbereth wrote:cheers

    ekstrim mejkover? ima kakvih slika prije/poslje? Very Happy

    hihi, ustvari ima, budem ih prebacila na komp i uplodala ak ću imat vremena Smile

    danas je jedan mladić iz grupe bacio mog dečka Willsona kroz prozor Sad
    Elbereth
    Elbereth


    Posts : 20
    Join date : 2009-01-22
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Elbereth Wed Feb 11, 2009 12:02 am

    iss, daj ti nama malo pojasni tko je taj tvoj dečko vilson, jer se čini kao da nije prava osoba Very Happy
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  laurie Wed Feb 11, 2009 1:02 am

    Elbereth wrote:iss, daj ti nama malo pojasni tko je taj tvoj dečko vilson, jer se čini kao da nije prava osoba Very Happy

    hehe i nije!!! to je komad drvas nacrtanim licem Razz
    dolly.
    dolly.


    Posts : 13
    Join date : 2009-01-20
    Age : 31
    Location : Zg!

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  dolly. Fri Feb 20, 2009 7:05 pm

    krali mrvice stiropora u boji iz neke ladice ahahah. Laughing
    naravno morali smo skupljat i po podu -.-'


    i slikali smo se dok skachemo LOL XD

    bilo je super.
    FUN FUN.
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  laurie Wed Feb 25, 2009 9:04 pm

    jučer smo crtali na odjelu Laughing treba raditi Twisted Evil
    CptMetla
    CptMetla


    Posts : 79
    Join date : 2009-03-04
    Age : 33
    Location : Elita Arhitektura

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  CptMetla Wed Mar 04, 2009 4:56 am

    dada... hmmmmmmmmmmmmmmm i ja sam sretan!
    yay ugl. evo dosao sam vidit sta je ovo i vidim da tu postoje neki ljudi... makar mi se neda četat tu al eto... i ja cu napisat sta je bilo lijepo u školi...
    uglavnom evo vegica nam je pokazivala svoju kolekciju kamenja pa kad je izasla van mi smo obukli jedan kamenčić u spužva boba (iako nelici bas najbolje) evo slika, sam da skuzim kak se stavlja ... no dobro kaj god ja sad neznam jel on stavio tu nesto ili ne al ceko sam tolko da sam mogo vec spafat i obavit sve potrebne stvari prije spavanja....
    ali ono najljepse sta je bilo jucer je to sto je na radioni puknula "nazubljena traka" na cirkularu iii moglo je bit mrtvih jer kad je puknula iskocio je jedan dio trake van i taj dio je poceo mlatit okolo stvarcice...
    toplo se nadam da ce bit tu zabavnih tema a ne nes tipa "crtali smo jucer" hahahah
    Elbereth
    Elbereth


    Posts : 20
    Join date : 2009-01-22
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Elbereth Sun Mar 08, 2009 6:07 pm

    e ko sve izlaže rad sa natjecanja u ateljeu meštrović (gornji grad) za mjesec dana?
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  laurie Sun Mar 08, 2009 6:28 pm

    od maturanata nitko...
    CptMetla
    CptMetla


    Posts : 79
    Join date : 2009-03-04
    Age : 33
    Location : Elita Arhitektura

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  CptMetla Sun Mar 08, 2009 11:36 pm

    Filip.g wrote:Nije to ništa, mi u razredu imamo momka koji non stop skida gače i pokazuje svoju ličku tur.

    ajme... to nebi rekao da se moze mjeriti sa Laćom,
    koji je jednom na tjelesnom objesio se na koš (gurnuo je noge kroz njega i visio) i onda skinuo hlace i kreveljio se... i onda je uletila profa (crnokosa) iiiii smijala mu se jer je bio gol, al se derala na njega sto je to radio na košu, pa kao moze puknuti i tak to...
    i redovito prije tjelesnog skace po dvorani spustenih gaca, dok jos nikog nema..
    a sa maturalca ima jos puno puno takvih detalja!
    ¤Lara
    ¤Lara


    Posts : 46
    Join date : 2009-01-22

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  ¤Lara Thu Mar 12, 2009 10:59 pm

    Vrag odnio vas arhitekTURCE!
    Ja sam tek prije tjedan dana shvatila da onaj čovjek koji gleda u mobitel ili nešto tomu sličnom, s crvenom majicom na prozoru odjela arhitekture (ili je to aranžerstvo?) - nije živ! Odnosno, da je karton. -.-'
    CptMetla
    CptMetla


    Posts : 79
    Join date : 2009-03-04
    Age : 33
    Location : Elita Arhitektura

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  CptMetla Thu Mar 12, 2009 11:58 pm

    HAHAHAHAH TO JE MASIMO!!! i prica na mobitel i to je na arhitekturi ali je načinjen na aranžerstvu kolko ja znam... mislim nisam 100% siguran
    bio je i toni cetinski, na faceu postoji filmič kako su ga potrgali, i jos je gobac bio to je neka zenska odnjela.. i tako to.. xD
    Elbereth
    Elbereth


    Posts : 20
    Join date : 2009-01-22
    Age : 32

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Elbereth Sun Mar 15, 2009 5:17 pm

    gobac je sad zametnut u informatici Very Happy
    CptMetla
    CptMetla


    Posts : 79
    Join date : 2009-03-04
    Age : 33
    Location : Elita Arhitektura

    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  CptMetla Fri Mar 20, 2009 9:48 pm

    YAY danas je bilo jako kul u školi, naime nakon teskog dana, 8 i 9 sat smo proveli veseleci se i pisajuci kontrolni iz onog.. kak se zove... u jebate.. a da Povjest Struke!
    uglavnom kod gruberice...
    dakle
    trebali smo pisati test i svi su ucili cijeli dan, uglavnom prije sata smo se svi lijepo sjeli u R2 i cekali Grubericu i nadali se lijepoj sudbini..
    I uglavnom neka zenska se zderala nesto tipa "ajmo svi pobječ!" naravno iz sale...
    I onda je Laća rugajuci se tome, satirično rekao "a da ajmo se pravit mrtvi kad gruberica dode"
    i naravno smijali smo se kak je sprzio ovu, a neki su rekli e da fakat ajmo..
    i tako u 5min smo se svi sinkronizirali i za jos kojih 5min je onA dosla sva u zurbi i nadrkana kao i obicno i rekla "ajde djeco nezafrkavajte, nisam dobre volje!"
    uglavnom niko ju nije sljivio osim glupih štreberica koje su se usrale i koje nezavrijeduju ici sa nama u razred... trebalo bi ih zapaliti!
    i tako 10min mi ju nesljivimo iiii onda je dosla tatomirka i smijala se kak smo mutavi.. iiiiii uglavnom morali smo se ustati zbog ovnih kučki...
    i onda gruberica nije mogla upalit laptop, pa je bila jos nadrkanija, a mi smo joj lagali da je potrgan,
    zatim smo se zamjenili za ucionice (R2 i R1) sa 1 razredom i onda smo pisali test, uglavnom sve je bilo super fora i uspjeli smo se zafrkavat sa grubericom, tak da nas je nakon testa pustila, ali prije toga nam se smijala kak smo losi i tak to.. uglavnom fora.. test je bio lagan.. I ODLICAN nije bio tipican test nego crtanje tlocrta iz perspektivnog prikaza neke crkve, e tu se je vidjelo ko je retardiran tko ne, jer je to bilo tak lagano, ali gruberica nam je malo srala kak lose radimo, al bila je nadrkana... i jos je žena... pa smo joj oprostili

    Uglavnom ovo nikog nije zanimalo al ajde eto, djeco, veselite se.. evo da popunim malo topic
    bilo je fora jer su svi mislili da ce gruberica fakat pomislit da smo fakat mrtvi..
    ahh joj smjesno koji debili, al ono bilo je fora.. malo losa izvedba al kaj god...

    Sponsored content


    Šta smo danas radili na odjelu... Empty Re: Šta smo danas radili na odjelu...

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 8:20 am