ŠPUD

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna


4 posters

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  weird-lulu Tue Feb 03, 2009 12:41 am

    Znači ovdje bi trebali pisati o nečemu što se čita.. Very Happy
    Ja obožavam čitati knjige,pa sam zato i otvorila ovu sobu..
    Koje su vaše najbolje/najgore knjige,časopisi,stripovi,i dali imate neku knjigu ili nešto sl.što bi preporučili drugima.. study
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  weird-lulu Tue Feb 03, 2009 12:44 am

    Pa znam sad će neki jaukati...najvjerojatnije ovi iz razreda..SUMRAK..Razz
    neću puno jer sam nekima na vrh glave došla,kao što svi znaju snimljen je i film (koji je btw komičan)..stvarno se isplati pročitati knjigu..
    ako sam uspjela nagovoriti frenda koji jedva prolazi razrede i koji ima 18-godina..onda je knjiga stvarno za svakoga..možda se nekom svidi nekom ne ali tematika je ljubav..Very Happy
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  Filip.g Wed Feb 04, 2009 7:16 pm

    Najbolji strip koji sam čitao je Alan Ford, imam doma oko 100 komada i crteži i priča su super. Ima li tko da je čitao taj strip?
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  Filip.g Wed Feb 04, 2009 7:17 pm

    Stripovi su mi najbolji za učenje jezika radi toga što imaš riječi i slike, pa ako netko ima stripove na njemačkom jeziku naka se javi da ih kolega i ja iskopiramo. Very Happy
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  weird-lulu Wed Feb 04, 2009 10:35 pm

    filip.graf wrote:Najbolji strip koji sam čitao je Alan Ford, imam doma oko 100 komada i crteži i priča su super. Ima li tko da je čitao taj strip?

    ja sam pročitala par brojeva..dobar je  Smile
    GoddessOfChaos
    GoddessOfChaos


    Posts : 23
    Join date : 2009-01-21

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  GoddessOfChaos Thu Feb 05, 2009 9:25 pm

    zena cije knjige ja OBOZAVAM je Anne Rice... Stephanie Mayer i nasa Viktorijica Faust su samo njene blijede kopije...
    Trenutno po drugi put citam njenu ''Pandoru'' i knjigom sam odusevljena
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  weird-lulu Sat Feb 07, 2009 1:07 am

    GoddessOfChaos wrote:zena cije knjige ja OBOZAVAM je Anne Rice... Stephanie Mayer i nasa Viktorijica Faust su samo njene blijede kopije...
    Trenutno po drugi put citam njenu ''Pandoru'' i knjigom sam odusevljena

    o čem se radi  u pandori koja je vrsta?
    GoddessOfChaos
    GoddessOfChaos


    Posts : 23
    Join date : 2009-01-21

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  GoddessOfChaos Sat Feb 07, 2009 1:45 pm

    weird-lulu wrote:
    GoddessOfChaos wrote:zena cije knjige ja OBOZAVAM je Anne Rice... Stephanie Mayer i nasa Viktorijica Faust su samo njene blijede kopije...
    Trenutno po drugi put citam njenu ''Pandoru'' i knjigom sam odusevljena

    o čem se radi  u pandori koja je vrsta?


    Radnja pocinje u danasnjem vremenu kada Marijus zamoli tu Pandoru da mu isprica svoju zivotnu pricu. Pandora je stara oko 2 tisuce godina (vampirica) i ona pristaje, i ona cijelo vrijeme prica o rimu, grckoj, egiptu u vrijeme dok je bila dijete i dok je jos bila smrtna. ja sam odusevljena knjigom jer Anne toliko dobro opisuje to vrijeme da dobijes dojam da je zivjela tada.
    A spominju se likovi i iz Vampirskih kronika za koje su vjerojatno culi svi koji su pogledali/procitali Kraljicu prokletih i Intervju s vampirom
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  weird-lulu Sat Feb 07, 2009 9:39 pm

    GoddessOfChaos wrote:
    weird-lulu wrote:
    GoddessOfChaos wrote:zena cije knjige ja OBOZAVAM je Anne Rice... Stephanie Mayer i nasa Viktorijica Faust su samo njene blijede kopije...
    Trenutno po drugi put citam njenu ''Pandoru'' i knjigom sam odusevljena

    o čem se radi  u pandori koja je vrsta?


    Radnja pocinje u danasnjem vremenu kada Marijus zamoli tu Pandoru da mu isprica svoju zivotnu pricu. Pandora je stara oko 2 tisuce godina (vampirica) i ona pristaje, i ona cijelo vrijeme prica o rimu, grckoj, egiptu u vrijeme dok je bila dijete i dok je jos bila smrtna. ja sam odusevljena knjigom jer Anne toliko dobro opisuje to vrijeme da dobijes dojam da je zivjela tada.
    A spominju se likovi i iz Vampirskih kronika za koje su vjerojatno culi svi koji su pogledali/procitali Kraljicu prokletih i Intervju s vampirom

    uuu...to ću pročitati,volim vampire a interrvju sa vampirom mi je super...Very Happy thanks
    GoddessOfChaos
    GoddessOfChaos


    Posts : 23
    Join date : 2009-01-21

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  GoddessOfChaos Sun Feb 08, 2009 1:54 am

    dobra je i za sve one koji ne vole uciti povijest rima pa kroz ovo se dozna jako puno toga. ja sma zbog te knjige jako zavoljela povijest
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  weird-lulu Sun Mar 08, 2009 2:02 am

    Ja bi preporučila knjigu Mi djeca s kolidvora Zoo! stvarno je dobra,ja je trenutno čitam i stvarno je zanimljiva..radi se o jednoj curi koja je dospjela među fiksere..znam da ovako zvuči bezveze i dosadno ali isplati se pročitati,,zapravo to budem rekla kada je do samog kraja pročitam Razz
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  laurie Sun Mar 08, 2009 12:26 pm

    jedini strip koji sam čitala je Heroes, skidala sam ga s neta i čitala šta će se desit u seriji Very Happy hihi bila sam totalno opsjednuta pa ih sad imam sve na kompu...
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  weird-lulu Mon Mar 09, 2009 7:14 pm

    laurie wrote:jedini strip koji sam čitala je Heroes, skidala sam ga s neta i čitala šta će se desit u seriji Very Happy hihi bila sam totalno opsjednuta pa ih sad imam sve na kompu...

    nisam znala da je serija napravljena po stripu,meni su dobri stripovi takvi sa superjunacima..Very Happy
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  laurie Mon Mar 09, 2009 11:10 pm

    weird-lulu wrote:
    laurie wrote:jedini strip koji sam čitala je Heroes, skidala sam ga s neta i čitala šta će se desit u seriji Very Happy hihi bila sam totalno opsjednuta pa ih sad imam sve na kompu...

    nisam znala da je serija napravljena po stripu,meni su dobri stripovi takvi sa superjunacima..Very Happy

    hm... mislim čak da je strip po seriji rađen, al je puno napredniji i detaljniji od serije, bar dok se kod nas emitirala, nisam mogla dečekati sljedeću epku pa sam čitala stripove Very Happy
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  weird-lulu Thu Mar 26, 2009 11:01 pm

    dali je netko čitao Napuklo srce,ja sam to davno čitala , ali knjiga me oduševila..Very Happy

    Sponsored content


    Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi Empty Re: Najbolje/najgore knjige,stripovi,časopisi

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 6:07 am