ŠPUD

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna


+17
mRn°
Evenstar
Mokoš
CptMetla
laurie
looodara
Hex
weird-lulu
Elbereth
zizi*architect
Antica Najlon
brshlja
Filip.g
Autoerotique
M.Kajl
¤Lara
Blue
21 posters

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Blue
    Blue
    Admin


    Posts : 174
    Join date : 2009-01-19

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  Blue Wed Jan 21, 2009 5:09 pm

    Svi znaju da se nakon završenog prvog razreda biraju odijeli i jako je bitno da upadnete na kvalitetan odijel koji će vama najviše pasati. Napišite vaše želje kako bi kroz savjetovanja sa starijima došli do najbolje odluke.


    Last edited by Admin on Sat Jan 24, 2009 6:14 pm; edited 1 time in total
    ¤Lara
    ¤Lara


    Posts : 46
    Join date : 2009-01-22

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  ¤Lara Fri Jan 23, 2009 9:51 pm

    S tri godine sam nacrtala svoju prvu livadu; u osnovnoj školi stalno bila na natjecanjima iz likovne kulture i od 5. razreda OŠ sanjala o upisu u ŠPUD. U osmom razred sam razmišljala o fotografiji, u slučaju da upadnem u školu... bojala sam se. A završila sam 5. na listi.
    Sada više nisam sigurna u svoj odabir... danas smo na satu razrednika radili neku vježbu: opustiš sve dijelove tijela i zamisliš se na odjelu na kojem bi htio biti. Zamišljaš što radiš, kako se osjećaš... ja se nisam osjećala onako kako sam mislila da ću se osjećat. Nisam bila TOLIKO euforična oko fotografskog odjela kolko sam bila prije te vježbe. Sada više ne znam. Zbunjena sam... metal me ne privlači, grafika je prejaka za mene (možda i nije ali), bojim se prijemnog ispita jer će bit puno kandidata; scenografija... možda; arhitektura: predivno, ali imam 2 iz matematike i to se neće poboljšati, na tekstilu bih umrla od dosade nad onim strojevima za štrikanje i kojekavkih drugih naprava, a nešto poput keramike ili slikarstva me privlači jednako kao metal, odnosno - ne privlači me.
    ... help? Neutral study
    M.Kajl
    M.Kajl


    Posts : 17
    Join date : 2009-01-20

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  M.Kajl Fri Jan 23, 2009 10:09 pm

    @Lara:ma jednostavno se ispiši iz škole.

    ili probaj na foto.tko riskira ne profitira Wink bounce
    Autoerotique
    Autoerotique


    Posts : 49
    Join date : 2009-01-20
    Age : 31
    Location : Samobor

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  Autoerotique Sat Jan 24, 2009 8:32 pm

    ¤Lara wrote:S tri godine sam nacrtala svoju prvu livadu; u osnovnoj školi stalno bila na natjecanjima iz likovne kulture i od 5. razreda OŠ sanjala o upisu u ŠPUD. U osmom razred sam razmišljala o fotografiji, u slučaju da upadnem u školu... bojala sam se. A završila sam 5. na listi.
    Sada više nisam sigurna u svoj odabir... danas smo na satu razrednika radili neku vježbu: opustiš sve dijelove tijela i zamisliš se na odjelu na kojem bi htio biti. Zamišljaš što radiš, kako se osjećaš... ja se nisam osjećala onako kako sam mislila da ću se osjećat. Nisam bila TOLIKO euforična oko fotografskog odjela kolko sam bila prije te vježbe. Sada više ne znam. Zbunjena sam... metal me ne privlači, grafika je prejaka za mene (možda i nije ali), bojim se prijemnog ispita jer će bit puno kandidata; scenografija... možda; arhitektura: predivno, ali imam 2 iz matematike i to se neće poboljšati, na tekstilu bih umrla od dosade nad onim strojevima za štrikanje i kojekavkih drugih naprava, a nešto poput keramike ili slikarstva me privlači jednako kao metal, odnosno - ne privlači me.
    ... help? Neutral study

    pa kak ti nije bilo dobro ? Neutral
    zasto si se tak osjecala ?
    ¤Lara
    ¤Lara


    Posts : 46
    Join date : 2009-01-22

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  ¤Lara Mon Jan 26, 2009 12:02 am

    charming trouble wrote:
    ¤Lara wrote:S tri godine sam nacrtala svoju prvu livadu; u osnovnoj školi stalno bila na natjecanjima iz likovne kulture i od 5. razreda OŠ sanjala o upisu u ŠPUD. U osmom razred sam razmišljala o fotografiji, u slučaju da upadnem u školu... bojala sam se. A završila sam 5. na listi.
    Sada više nisam sigurna u svoj odabir... danas smo na satu razrednika radili neku vježbu: opustiš sve dijelove tijela i zamisliš se na odjelu na kojem bi htio biti. Zamišljaš što radiš, kako se osjećaš... ja se nisam osjećala onako kako sam mislila da ću se osjećat. Nisam bila TOLIKO euforična oko fotografskog odjela kolko sam bila prije te vježbe. Sada više ne znam. Zbunjena sam... metal me ne privlači, grafika je prejaka za mene (možda i nije ali), bojim se prijemnog ispita jer će bit puno kandidata; scenografija... možda; arhitektura: predivno, ali imam 2 iz matematike i to se neće poboljšati, na tekstilu bih umrla od dosade nad onim strojevima za štrikanje i kojekavkih drugih naprava, a nešto poput keramike ili slikarstva me privlači jednako kao metal, odnosno - ne privlači me.
    ... help? Neutral study

    pa kak ti nije bilo dobro ? Neutral
    zasto si se tak osjecala
    ?

    ... Ha, ne znam. :/
    Jednostavno, moja su očekivanja bila drugačija. Bila sam ja sretna i opuštena i hodala iz prostorije u prostoriju, ali nije to bilo to. Možda me previše stišće to što je to najskuplji odjel u školi i ne želim svojima stvarat takav financijski pritisak. Oni kažu da ne žele da razmišljam na takav način, ali znam da im negdje u podsvjesti nije svejedno...
    Filip.g
    Filip.g


    Posts : 94
    Join date : 2009-01-20
    Age : 32

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  Filip.g Mon Jan 26, 2009 6:30 pm

    Ja bi na tvom mjestu riskirao i pod prvi izbor stavio grafiku. Zapravo najvažnije je da znaš crtati (i da si dobra sa prof. Zlaticom Poljan) Ako zablistaš na prijemnom uzeti će te sigurno, ali u tom slućaju do prijemnog stvarno moraš zapet i vježbaj crtanje što više. (Bilo bi dobro i da malo popraviš prosjek)
    brshlja
    brshlja


    Posts : 69
    Join date : 2009-01-20

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  brshlja Mon Jan 26, 2009 9:03 pm

    ¤Lara wrote:S tri godine sam nacrtala svoju prvu livadu; u osnovnoj školi stalno bila na natjecanjima iz likovne kulture i od 5. razreda OŠ sanjala o upisu u ŠPUD. U osmom razred sam razmišljala o fotografiji, u slučaju da upadnem u školu... bojala sam se. A završila sam 5. na listi.
    Sada više nisam sigurna u svoj odabir... danas smo na satu razrednika radili neku vježbu: opustiš sve dijelove tijela i zamisliš se na odjelu na kojem bi htio biti. Zamišljaš što radiš, kako se osjećaš... ja se nisam osjećala onako kako sam mislila da ću se osjećat. Nisam bila TOLIKO euforična oko fotografskog odjela kolko sam bila prije te vježbe. Sada više ne znam. Zbunjena sam... metal me ne privlači, grafika je prejaka za mene (možda i nije ali), bojim se prijemnog ispita jer će bit puno kandidata; scenografija... možda; arhitektura: predivno, ali imam 2 iz matematike i to se neće poboljšati, na tekstilu bih umrla od dosade nad onim strojevima za štrikanje i kojekavkih drugih naprava, a nešto poput keramike ili slikarstva me privlači jednako kao metal, odnosno - ne privlači me.
    ... help? Neutral study

    ZAPRAVO... ako ne znaš gdje bi, ako te ništa ne čini euforičnom, samo pazi da uzmeš odjel na kojem se možeš izraziti na najviše načina. ali ne preporučam arhitekturu. svi šize od tehničkog crtanja i rada do 2 ujutro. a recimo, na grafici si opušten, imaš rok dosta dug i napraviš sve bez problema. i imaš tehnike razne, imaš korištenje računala, starije zanate tipa bakropis, litografija itd koji izgledaju odlično ... ma blabla. i dizaj i ilustracije gdje uvijek sam biraš dizajn.. o svemu odličuješ ti. ček. tak je zapravo na svim odjelima... Shocked


    ja sad gledam gdje bih išlada nisam na grafici: slikarstvo ili foto. nekako mi se čini da najvišemožeš izraziti svoju kreativnost na tim odjelima, uz, naravno, grafiku.
    Antica Najlon
    Antica Najlon


    Posts : 1
    Join date : 2009-01-21
    Age : 32

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  Antica Najlon Tue Jan 27, 2009 6:40 pm

    brshlja wrote:
    ZAPRAVO... ako ne znaš gdje bi, ako te ništa ne čini euforičnom, samo pazi da uzmeš odjel na kojem se možeš izraziti na najviše načina. ali ne preporučam arhitekturu. svi šize od tehničkog crtanja i rada do 2 ujutro. a recimo, na grafici si opušten, imaš rok dosta dug i napraviš sve bez problema. i imaš tehnike razne, imaš korištenje računala, starije zanate tipa bakropis, litografija itd koji izgledaju odlično ... ma blabla. i dizaj i ilustracije gdje uvijek sam biraš dizajn.. o svemu odličuješ ti. ček. tak je zapravo na svim odjelima... Shocked


    ja sad gledam gdje bih išlada nisam na grafici: slikarstvo ili foto. nekako mi se čini da najvišemožeš izraziti svoju kreativnost na tim odjelima, uz, naravno, grafiku.

    Ne razumijem te glupe predrasude oko arhitekture. Ja ne znam nikog tko radi do 2 ujutro, jer tolko marljivi ipak nismo, tc imaš samo 1.god odjela i uopće nije strašno, jer je prof. Jukić odlična!
    Istina je da onaj ko nema živaca sjedit za stolom i sve to precizno crtat, nema kaj tražit na arh.
    I istina, možda nije kreativno, bar u početku, ali ako imaš smisla za to, ne vidim razlog zašto to nebi bilo kreativno.
    zizi*architect
    zizi*architect


    Posts : 9
    Join date : 2009-01-27
    Age : 31

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  zizi*architect Tue Jan 27, 2009 6:58 pm

    Antica Najlon wrote:
    brshlja wrote:
    ZAPRAVO... ako ne znaš gdje bi, ako te ništa ne čini euforičnom, samo pazi da uzmeš odjel na kojem se možeš izraziti na najviše načina. ali ne preporučam arhitekturu. svi šize od tehničkog crtanja i rada do 2 ujutro. a recimo, na grafici si opušten, imaš rok dosta dug i napraviš sve bez problema. i imaš tehnike razne, imaš korištenje računala, starije zanate tipa bakropis, litografija itd koji izgledaju odlično ... ma blabla. i dizaj i ilustracije gdje uvijek sam biraš dizajn.. o svemu odličuješ ti. ček. tak je zapravo na svim odjelima... Shocked


    ja sad gledam gdje bih išlada nisam na grafici: slikarstvo ili foto. nekako mi se čini da najvišemožeš izraziti svoju kreativnost na tim odjelima, uz, naravno, grafiku.

    Ne razumijem te glupe predrasude oko arhitekture. Ja ne znam nikog tko radi do 2 ujutro, jer tolko marljivi ipak nismo, tc imaš samo 1.god odjela i uopće nije strašno, jer je prof. Jukić odlična!
    Istina je da onaj ko nema živaca sjedit za stolom i sve to precizno crtat, nema kaj tražit na arh.
    I istina, možda nije kreativno, bar u početku, ali ako imaš smisla za to, ne vidim razlog zašto to nebi bilo kreativno.

    Nitko ne radi do 2, al ja sam jučer do pola 1.xD Al to samo zato što mi se nije dalo rad radit prek praznika...xD
    Sve predrasude o arhitekturi možete čuti samo od drugih odjela koji nikad nisu ni ušli u naše učionice. Na arhitekturi je super, radna atmosfera je odlična, samo moraš redovito raditi i biti dobro organizirana da bi sve stigla.
    Elbereth
    Elbereth


    Posts : 20
    Join date : 2009-01-22
    Age : 32

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  Elbereth Tue Jan 27, 2009 9:53 pm

    dobro neki su radili do pol 1 glupi modulor sinoć iako su imali vremena prek cijelih praznika i prva dva tjedna škole..haha. Ako ti dobro ide tc u 1. razredu, i ako te radove radiš sa zanimacijom i imaš uvijek volje za to, na arhitekturi nećeš imat problema. Čak ni ta dvojka iz matematike ne znači tako puno ako imaš dobre ocijene iz ostalih predmeta, i ako se potrudiš vježbati prije prijemnog...i uzmi u obzir da, osim na grafiku, 85 % učenika upada na željeni odjel Smile i još nešto, arhitektura je jedini odjel na kojem nešto radiš i na nastavi i doma, tako da se nećeš uljenit i imaš više šansi da upišeš dobar faks Very Happy eto, pa onda sretno na prijemnom. Smile
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  weird-lulu Wed Jan 28, 2009 11:09 pm

    Ja sam isto 1.godina...razmišljala sam o arhitekturi,tekstilu i grafici..arhitektura je otpala jer sam shvatila da nije baš za mene,a na tekstilu mi se sviđa samo crtanje haljina,hlaća..odjeće,tako da sam 100% da idem na grafiku,nadam se da ću pasti jer imam i pismo,tc , crtanje i oblikovanje 5.. Smile
    ¤Lara
    ¤Lara


    Posts : 46
    Join date : 2009-01-22

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  ¤Lara Wed Jan 28, 2009 11:39 pm

    Ok, svima puno hvala na prijedlozima. Smile
    Dat ću se na razmišljanje. Hvala još jednom. study
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  weird-lulu Wed Jan 28, 2009 11:47 pm

    lara ak neznaš gdje ćeš..ja ti predlažem foto,mislim da ti to najviše stoji jer imaš super fotke..kao onu sa wc-papirom.. Wink (šala u vezi papira)
    Hex
    Hex


    Posts : 29
    Join date : 2009-01-27
    Age : 30
    Location : Metropola Brdovec

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  Hex Thu Jan 29, 2009 9:54 pm

    ja ti isto predlažem foto...kakve veze ima kaj je najskuplji odjel,snašla buš se ak te to privlači... Very Happy

    meni je isto foto na prvom mjestu
    Elbereth
    Elbereth


    Posts : 20
    Join date : 2009-01-22
    Age : 32

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  Elbereth Fri Jan 30, 2009 12:03 am

    mislim da nemamo baš puno fotaša na forumu trenutno da vas savjetuju, ali koliko ja znam - nije baš TAKO skup odjel, naravno ko i na svakom odjelu u početku se mora uložiti dosta novca u opremu, nabaviti fotić i to, ali na kraju nije tako strašno...ako niste baš socijalan slučaj, vjerujem da ćete se snać Smile

    i zašto nema budućih arhitekata uopće ove godine?? Sad
    Autoerotique
    Autoerotique


    Posts : 49
    Join date : 2009-01-20
    Age : 31
    Location : Samobor

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  Autoerotique Fri Jan 30, 2009 9:10 am

    Elbereth wrote:mislim da nemamo baš puno fotaša na forumu trenutno da vas savjetuju, ali koliko ja znam - nije baš TAKO skup odjel, naravno ko i na svakom odjelu u početku se mora uložiti dosta novca u opremu, nabaviti fotić i to, ali na kraju nije tako strašno...ako niste baš socijalan slučaj, vjerujem da ćete se snać Smile

    i zašto nema budućih arhitekata uopće ove godine?? Sad

    ima par arhitekata ali mijenjaju odabir tako da ne znam...
    Lovro iz 1.c. brije ic na arhitekturu ili foto.
    Ivana iz mog razreda (1.e.) misli na arhitekturu.
    Franka iz mog razreda isto.
    neznam, ima ih jos.

    nevjerovatno kako ljudi mijenjaju misljenja u par dana... mislim ak si se odlucio, i onda ides za nekime ko ti je ``kao`` frend a ustvari te nevoli... neshvacam kako ljudi nemaju svoje ja i svoj stav... Neutral
    looodara
    looodara


    Posts : 4
    Join date : 2009-01-30
    Age : 30
    Location : Zaprešić

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  looodara Fri Jan 30, 2009 6:58 pm

    I ja isto neznam jos koji bi odjel jer mi se svi cine super........a takoder sam izgubila neku uzbudenost oko toga svega.........ono na dan skole mi uopce nije pomoglo.....vise odmoglo......dvoumim se izmedu grafike, slikarstva, foto ili tekstil xD
    Autoerotique
    Autoerotique


    Posts : 49
    Join date : 2009-01-20
    Age : 31
    Location : Samobor

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  Autoerotique Fri Jan 30, 2009 8:27 pm

    looodara wrote:I ja isto neznam jos koji bi odjel jer mi se svi cine super........a takoder sam izgubila neku uzbudenost oko toga svega.........ono na dan skole mi uopce nije pomoglo.....vise odmoglo......dvoumim se izmedu grafike, slikarstva, foto ili tekstil xD

    ti ces bit graficarka Very Happy
    weird-lulu
    weird-lulu
    miss smile


    Posts : 192
    Join date : 2009-01-28
    Age : 30
    Location : Zagreb

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  weird-lulu Fri Jan 30, 2009 8:30 pm

    looodara wrote:I ja isto neznam jos koji bi odjel jer mi se svi cine super........a takoder sam izgubila neku uzbudenost oko toga svega.........ono na dan skole mi uopce nije pomoglo.....vise odmoglo......dvoumim se izmedu grafike, slikarstva, foto ili tekstil xD


    uff..požuri sa odlukom.. tongue
    looodara
    looodara


    Posts : 4
    Join date : 2009-01-30
    Age : 30
    Location : Zaprešić

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  looodara Fri Jan 30, 2009 9:32 pm

    charming trouble wrote:
    looodara wrote:I ja isto neznam jos koji bi odjel jer mi se svi cine super........a takoder sam izgubila neku uzbudenost oko toga svega.........ono na dan skole mi uopce nije pomoglo.....vise odmoglo......dvoumim se izmedu grafike, slikarstva, foto ili tekstil xD

    ti ces bit graficarka Very Happy

    Kak ti znash Razz

    Uhh da vremena za odluku sve manje a mene sve vise zbunjuje xD
    Autoerotique
    Autoerotique


    Posts : 49
    Join date : 2009-01-20
    Age : 31
    Location : Samobor

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  Autoerotique Fri Jan 30, 2009 11:00 pm

    looodara wrote:
    charming trouble wrote:
    looodara wrote:I ja isto neznam jos koji bi odjel jer mi se svi cine super........a takoder sam izgubila neku uzbudenost oko toga svega.........ono na dan skole mi uopce nije pomoglo.....vise odmoglo......dvoumim se izmedu grafike, slikarstva, foto ili tekstil xD

    ti ces bit graficarka Very Happy

    Kak ti znash Razz

    Uhh da vremena za odluku sve manje a mene sve vise zbunjuje xD

    MOJ predosjecaj rabbit
    looodara
    looodara


    Posts : 4
    Join date : 2009-01-30
    Age : 30
    Location : Zaprešić

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  looodara Fri Jan 30, 2009 11:06 pm

    Joj da ti se bar taj predosjecaj ostvari.....

    Jel jako tesko upast na grafiku kako oni kazu ili lakse.....znam par njih kaj je upalo bez frke a nisu niti imali petica puno........
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  laurie Mon Feb 09, 2009 8:36 pm

    crta se crta do 2 na arhitekturi!!!

    u 3. i 4. razredu kad se počnu radit pravi projekti na projektiranju... evo, ja imam sut projektiranje, i ne sjećam se ponedjeljka kad najmanje do 1 nisam crtala Sad (oke, možda bi mogla manje visit na forumima, al ono XD) za arhitekturu se mora puno uložiti, ali može se i vratiti.

    ako niste za precizne radove i kontuirani rad, možda nije ovo za vas. naime, nije prijemni toliki problem, problem je kad na 3. 4. godini pukneš i shvatiš da TO NIJE ZA TEBE!!!

    i da, ako želite arhitekturu, zapamtite ovo : "I don't need sex - the school of architecture fucks me all the" i naravno, "Make friends with COFFEE" Smile
    CptMetla
    CptMetla


    Posts : 79
    Join date : 2009-03-04
    Age : 33
    Location : Elita Arhitektura

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  CptMetla Fri Mar 06, 2009 2:33 am

    HAHA DJEčice vidit cete vi kad pocnete kasnit sa radovima Very Happy do 4 ujutro se radi AAAA ee al ono bas se cinim mocno kad se sjetim toga... huh kad se sjetim kak to mogu, bas ono fino... trtrrtr
    osim toga... hmm gledajuci arhitektura je tehnički dio špuda i ajmo reci da skoro svaki tehnički fakultet moze biti strucni nastavak (građevina, arhitektura, dizajn) za razliku od slikarstva, kiparstva i tak to kojima je jedini nastavak skolovanja ona akademija...
    Uglavnom ono sto sam ja gledao jest to kako cu nastaviti skolovanje, a ne samo na to sta mi se svida... nego mislim da danas jako veliku ulogu ima visa skola.
    mislim to je cinjenica to nemoram mislit...
    Uglavnom Arhitektura je za poludit, je najtezi odjel, istina je da crtate do 4 ujutro, istina je da vam je prosjek sati na tjedan = 7-8 ali ono imate put do ovih "normalnih faksova" koji netraze neke posebne likove... a to sto se tu nabrajaju kao mane, mozete pitati bilo kojeg uspjesnog covjeka, on ce reci da je to zapravo dobro i put do uspjeha...
    niš neču govorit za grafičare jer neznam, ali nebih rekao da je to bas samo tak.. tj imam svoje misljenje koje cu zadrzat za sebe...

    a pitajte bilo kog tko ide na faks, do kolko uce? eee da.. uglavnom danas noc sluzi za posao, a ne za ljenčarenje.. Pintarić nam je pricao da su svi uspjesni umjetnici spavali ne vise od 3-4h na dan

    jedino sto sam se zacudio kad je lik radio do 6 ujutro a u 7 morao kretat u skolu, ali on je radio do 4-5h a do 6 je gledo filmove... debil...
    i "LAURIE" daj se smiri sa svojim sexualnim nagonima
    laurie
    laurie


    Posts : 140
    Join date : 2009-02-07
    Location : Na Zemlji

    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  laurie Fri Mar 06, 2009 4:28 pm

    imaš pravo za spavanje, ako se ne varam, Leonardo Da Vinci ej spavao svakih par sati po 15 min, neću lagat, tak nešto, i da crta se puno, a spava malo. Smile

    i istina je da puno naučiš i možeš birati više faksova poslije, a i mi smo jedini odjel s matematikom koja vam treba za državnu maturu i podosta faksova...

    i "METLA" ne brini ti za moje sexualne nagone Wink

    Sponsored content


    Na koji odjel da idem nakon prvog razreda? Empty Re: Na koji odjel da idem nakon prvog razreda?

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 9:25 am